Admin

Ügyféltoborzó / Területi képviselő

Elvárások:

  • Életkor: 18+
  • Szolgáltatásaink alapos ismerete
  • jó tárgyalókészség
  • legalább középfokú végzettség
  • ügyfélorientált
  • Üzleti szférához megfelelő megjelenés
  • számlaképesség

Feladata:

  • Marketing
  • Új ügyfelek felkutatása
  • További viszonteladói partnerek felkutatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • A cég domain és egyéb hosting szolgáltatásainak értékesítése

Munkavégzés helye: Távmunka (kötetlen, otthoni Internetes, telefonos) vagy Magyarország, EU országok, USA

Előny:

  • 0-24h elérhetőség
  • Nyelvismeret: magyar, angol, német, holland
  • ügyféltoborzó és értékesítői tapasztalat

Fizetés: Megállapodás szerinti jutalék, kiemelten versenyképes

Amit kínálunk:

  • fiatalos, barátságos csapat
  • Folyamatosan fejlődő környezet
  • változatos munka
  • munkavégzéshez szükséges marketing támogatás